Температурите паднаа - Ова е состојбата доцна вечерва

Ова се температурите доцна вечерва низ Македонија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега