Температурите доцна вечерва - Од утре голема промена

Ова се температурите вечерва низ Македонија.

Од утре дожд.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.03.2019 - 21:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега