Телохранителот на Аркан откри: Толку се налути што и удри неколку шамари на пејачката

Милош Петковиќ познат како Дафина, еден од телохранителите на Аркан, раскажа за инцидентот на неговата свадба со Цеца кој го збеснал.

- Имаше голема контрола на вратите, сите криминалци кои доаѓаа мораа да го остават оружјето. Моравме да најавиме кој доаѓа за да видиме дали е добредојден. Еднаш дојде пејачката Мира Шкориќ и одби да ја претресеме, а ние му јавивме на Аркан. Тој рече пуштете ја, а потоа и удри неколку шамари, вели телохранителот.

Вели имале проблем и со фустанот кој Цеца го шиела во Италија.

- Мораше да се најде некој неосудуван да оди по него. На свадбата влегол непоканет фоторепортер, а Аркан почна да урла. Му го зема апаратот, вели тој.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.03.2019 - 19:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега