Тело во фаза на распаѓање пронајдено во водите на Вардар

Хорор ги потресе жителите на скопското село Зелениково. Околу девет часот во водите на Вардар случаен минувач забележал безживотното тело во фаза на распаѓање.

Засега не се знае дали станува збор за маж или жена, ниту во какви околности настанала смртта.

Полицијата врши увид.

10.12.2013 - 09:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега