Таткото започнал расправија со сограѓанин синот го претепал - крвав инцидент во Прилеп

Кривична пријава за татко и син од Прилеп кои нападнале сограѓанин.

Се работи за 34-годишниот Н.А од Прилеп кој откако видел дека неговиот татко се расправа со 50-годишниот Ј.К  веднаш физички го нападнал и со употреба на тврд предмет му нанел тешки  телесни повреди во пределот на главата и телото.

најчитано сега