„Татко на годината": Детето му се удри во дрво а тој "пукна" од смеење (ВИДЕО)

Уште еден кандидат за "Татко на годината"...

18.12.2013 - 10:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега