Татјана Стојановска проговори за својата љубов: „Живееме како брачни партнери со Михаил“

Презентерката на вести на Канал 5 телевизија, Татјана Стојановска раскажа дека е во љубов со Михаил, со кого неколку години е во врска. Таа вели дека не се венчани, но исто како да се во брак.

„Михаил ме освои со својот својот интелект и шарм. Јас секогаш велам дека ако го најдеш вистинскиот човек,вистинскиот партнер, тогаш дали е тоа брак или заедничко живеење, како што јас впрочем  пет години сум во една таква релација на заедничко живеење и нема потпис, но живееме како брачни партнери заедно со Михаил“, изјави Татјана за Бекстејџ.

Таа беше во брак со фолк пејаот Благоја Грујовски со кого го има синот Матеј.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.02.2019 - 14:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега