Таравари: Метлата на Заев започна во Гостивар

„Метлата на Заев, започна од Гостивар“-обелоденува градоначалникот на општината.

-Денеска се поставени нови присилни директори по училиштата, по 6-ти пат се менуваат директорите во училиштата во нашата општина за 18 месеци. #ПродолжувамеИсто“, напиша на Фејсбук, Арбен Таравари.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 11:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега