Тарабунов до Елена Ристеска и Тамара Тодевска: „Доаѓајте и вие да се потиме“

Македонските музички ѕвезди Александар Тарабунов, Роберт Билбилов, Дарко Димитров, Огнен Здравковски, Роберт Зимбаков, Зоран Стојановски – Зонде се собраа и одлучија денот да го поминат спортувајќи. Тие објавија заедничка фотографија од нивната прошетка во природа, а под фотографијата коментар оставија и пејачките Елена Ристеска и Тамара Тодевска.

„Кај фативте бе“, праша Еелена Ристеска, а Тамара ја надополни: „По планињено. Јас ги чекам во студио ко утка. Они шетаат“.

На ова Тарабунов возврати: „Ајде следен пат доаѓајте и вие да се потиме“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2020 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега