Тамара Тодевска позитивна на Ковид: Не сум добро (ФОТО)

Пејачката Тамара Тодевска откри дека е позитивна на вирусот Ковид-19 и оти не била добро бидејќи имала симптоми.

Го објави резултатот од тестот и напиша „Ајде нека е честито“.

На прашање од фан „Како си“ – Тамара одговори: „Не сум добра, фала на прашање, имам корона симптоми, чекам резултати и така…“

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.03.2021 - 19:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега