Таа му беше најверна другарка на Тоше Проески - Антонија Шола посекси од кога и да е

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која му беше една од поблиските пријателки на Тоше Проески.

Таа сними нов провокатив спот, денес изгледа вака:

 

 

 

 

 

10.08.2018 - 15:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега