Свила и пердуви: Цеца изненади со провокативно издание (фото)

 

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ ги израдува своите фанови со објава на една фотографија на својот Инстаграм профил.

Имено Цеца на себе носи само свилена наметка со пердуви, а судејќи по коментарите, оваа провокативна фотографија им се допадна на нејзините обожаватели.

Цеца работи на нова песна која ќе биде дует со Саша Матиќ која наскоро ќе добие и спот.

 

 

 

 

14.11.2017 - 09:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа