Светската актерка покажа како изгледа без шминка (фото)

 

Актерката Џесика Алба одлучила сподели фотографија со своите обожаватели на која се гледа како таа изгледа пред и по шминкање пред да се појави на еден настан.

Многу останале затечени од оваа промена, но на фотографијата се гледа дека актерката во секој случај е преубава.

Изгледа дека бременоста навистина и влијае добро.

 

 

 

14.11.2017 - 16:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа