Светот згрозен: Мајка на три деца имала сексуални односи со 15- годишно момче

Мајка на три деца од Охајо е обвинета дека имала сексуални односи со 15- годишно момче и тоа неколку пати.

а во понеделниокот е осудена на 4 години условно, пренесува Дејли Меил.

Лори која е мајак на три деца, тинејџери се расплакала на сун и се извинувала на родителите на момчето, а моментално е на лечење, а програмата трае две години.

„Се извинувам на сите кои ги повредив.На семејството, на вашиот син, на сите кои се погодени.Се извинувам на мојот сопруг и децата“ рекла таа.

Лори додала дека во времето кога имала сексуални односи со детето било во тешка емоционална криза.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.04.2019 - 20:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега