Свекор се обидел да си ја силува снаата

Маж од Ниш се обидел да ја обљуби својата 59-годишна снаа за син. 

Откако се довел под дејство на алкохол, Добривое С. пробал да ја силува својата снаа. "Сега ќе видиш убаво, ќе имаш секс со мене", и рекол тој на несреќната жена. Жената вриштела и се бранела колку може, па среќа во еден момент кога тој сакал да ја соблече дофатила тврд предмет и го удрила по главата.

Овој монструм е притворен, а жената поради претрпениот стрес е однесена во Заводот за ментално здравје.

ФОТО: Региони.мк

најчитано сега