Студот ништо не и може: Станија се расоблече на снегот и позираше во танга

Српската старлета Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил секојдневно објавува разголени фотографии, каде позира во оскудна облека или често и без облека, а фановите избезумени од нејзиниот сексапил често ја „наградуваат“ со еден куп коментари и лајкови.

Станија и овојпат не ги разочара фановите и со оригинална форосесија на снегот ги „затопли“ срцата на илјадници мажи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic)

Имено таа најпрвин позираше во скафандер, па најверојатно и стана жешко, па реши да го соблече и позираше во долна облека на снегот.

Секако тоа не беше обична долна облека, кога се работи за Станија тоа секако мора да е танга, а старлетата завзема неколку жешки пози и  „го стопи“ снегот околу неа!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.04.2021 - 08:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега