Струмичанец демолираше казино - влегол со копач и искршил се (видео)

 

Вечерва на социјалните мрежи се појави видео каде што се гледа како е демолирано казино во Струмица.

Според тоа што се зборува во видеото, непознат човек со копач демолирал 50 слот апарати и неколку рулет машини.

Со повеќе детали во текот на утрешниот ден. 

 

 

 

 

 

21.03.2018 - 23:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега