Струмица: Ја силувал 16 годишната братучетка

19 годишен струмичанец ја силувал својата 3 години помлада братучетка. Како што информира полицијата, 19 годишниот Д.Ј ќе одговара за „обљуба врз немоќно лице“ откако бил пријавен дека со употреба на сила ја принудил на сексулани односи својата 16 годишна роднина која имала пречки во развојот

најчитано сега