Страшно видео: Висат тела, возилата смачкани - уште една трагедија во Србија по несреќата во која загинаа Македонци

Доцна синоќа се случи уште една страотна несреќа во Србија, по онаа со двата верижни судири на патот Белград-Ниш каде загинаа многу лица меѓу кои и двајца македонски државјани.

Несреќата се случи кога се судрила шлепер и застава, а загинаа 4 лица.

Возачот на шлеперот е приведен.

 

 

 

 

10.10.2018 - 08:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега