Страшна сообраќајка на излезот од Битола: Врие полиција, од возилата нема ништо

Предмалку на излезот од Битола кон Ресен, пред бензинската на Макпетрол се случила страотна несреќа кога се судриле автомобил и моторцикл.

Возило црвена алфа и мотор се уништени, а на местото врие од полиција, пренесе Центар.мк.

Засега нема информации за евентуално повредени лица, а сообраќајот се пренасочува од страна на полициската.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 17:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега