Страшна сообраќајка на Автопат: Се судрија камиони и автомобил, повредено дете

Страшна сообраќајка го потресе денеска регионот кога во Шимановац се судрија два камиони и автомобил, при што повредени се две женски лица, од кои едното на возраст од 16 години.

Во несреќата полесно се повредени уште две лица.

Несреќата се случила кога камионите сакале да се исклучат од автопат, околу 11 часот.

 

 

 

10.08.2018 - 14:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега