Страшна снимка од невремето во Македонија: Снимено како удира гром во куќа

Невремето кое го зафати Прилип беснееше долго, а прилепчанец успеа да сними гром.

Погледнете го видеото на маркукуле.

 

 

 

 

17.06.2018 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега