Страшна несреќа утрово го потресе регионот: Жена почина на лице место, маж на реанимација

Тешка сообраќајна несреќа во која има жртва утрово го потресе Белград како и целиот регион. 

Во 5 часот и 30 минути на патот за Обреновац загинала 40-годишна жена-пешак, додека маж е тешко повреден и префрлен на реанимација во Ургентниот Центар воБелград каде утрово лекарите се борат за неговиот живот.

Засега не се знае како дошло до несреќата ниту идентитетот на жената која починала на лице место.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 08:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега