Страшна несреќа синоќа во Скопје: Се слушнал силен звук, двајца во болница

Ноќеска околу 2 часот на раскрсницата кај Црвен Крст во Скопје се случи тешка сообраќајна несреќа на такси возило Сеат Леон и Ауди А4, пренесе 24инфо.

Очевидци за порталот велат дека едното возило поминало на црвено и се слушнал силен звук, а две лица биле веднаш префрлени во Градската општа болница.

Се очекуваат детали.

 

 

 

 

18.05.2018 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега