Страшна несреќа го потресе регионот: Младиот Никола не можел да го одврзе појасот, починал на лице место

Страшна трагедија се случила вчера во Србија кога 18-годишниот Никола Миличев починал откако со автомобилот со неговите другари изгубиле контрола.

Никола не можел да го одврзе појасот, па паднал во канал и починал на лице место, а другарите му се тешко повредени, бидејќи успеале да се извлечат од колата.

Кобен бил падот во канал од 80 метри, а самиот појас му дошол до главата и го усмртил.

 

 

 

 

 

15.08.2018 - 08:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега