Страшен верижен судир во Србија вечерва, има загинат - по овој судир се случил уште еден

Страшна несреќа се случи вечерва во 18 часот во Србија, кога се судриле седум возила. 

Во драматичниот судир, се судриле седум возила, а едно лице починало во несреќата.

По овој верижен судир, се случила уште една несреќа на само 100 метри, а во неа има повредени.

 

 

 

06.12.2017 - 19:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа