Столтенберг на Фејсбук: Имав добар состанок со Заев

Земјата постигна голем напредок во работата на станувањето членка во НАТО – напиша на својот фејсбук профил Генералниот секретар на НАТО Столтенберг

 

Добар состанок со премиерот Зоран Заев во Скопје денес. Земјата постигна голем напредок во работата на станувањето членка во НАТО – напиша на својот фејсбук профил Генералниот секретар на НАТО Столтенберг 

 

 

 

18.01.2018 - 23:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа