Столе сите ги изнасмеа: Неговиот предлог „генијален" (Видео)

Македонските ракометари вчера одиграа нерешено со Германија и ја направија повторно Македонија горда за напорот кој го вложија и за срцето кое го оставија на терен.

Ова е урнебесно видео од тајм аут за македонија. Кире и Раул се обидуваа да ја скројат правилната стратегија, а лажниот цепелин на Столе сите ги насмеа.

 

 

 

18.01.2018 - 08:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа