Стојне Николова каква што досега не сте ја виделе: Фолкерката во бикини (ВИДЕО)

Македонската фолкерка Стојне Николова, која неодамна го промовираше својот албум „Мелем за душа“  во мини фустанче или деколтирана маичка ги покажа природните атрибути на македонската фолк „џепна венера“.

Овојпат Стојне објави ретка фотографија на нејзините Инстаграм приказни, на која во црни мини бикини се сликала покрај ѕидот со нацртани ангелски крилја… Секси раритет, како мелем за очи и душа во пакет!

 

 
 
View this post on Instagram

Среќата зависи од нас самите #happiness #goodvibesonly #womenpower #womenswear

A post shared by Stojne Nikolova (@stojne_official) on Jun 30, 2019 at 4:29am PDT

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.08.2019 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега