Стоилов: Срам да ни е на сите….

Ментално нестабилни сме сите у државава што дозволуваме вака да ни прават !!!

Срам да ни е на сите….

За мене секогаш ќе биде МАКЕДОНИЈА !!!, напиша ракометарот Столе Стоилов на Фејсбук, по изгласувањето на уставните измени.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 20:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега