Стоилов со емотивен статус: За сите вас кои чекавте и не дочекавте - за Саздо (ВИДЕО)

Стојанче Стоилов со емотивен статус и видео на Фејсбук:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.06.2019 - 08:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега