Стоилов со честитка: Самостојна, независна и суверена Република Македонија

Капитенот на европскиот ракометен шампион Вардар, Стојанче Стоилов со честитка за Денот на независноста.

– Самостојна, независна и суверена Република Македонија, напиша Стоилов во честитката на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.09.2019 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега