Ставревски на средба со бизнисмените од Струмица и Радовиш

Вицепремиерот и министер за финансии, Зоран Ставревски, денеска работно ќе ги прошета Струмица и Радовиш.

Предвидено е Ставревски да оствари средба со  бизнисмени од струмичко-радовишкиот регион.

10.12.2013 - 09:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега