Стакло се разлетало и паднало врз публиката - незгода на почетокот на концертот на Северина

Северина Којиќ имала мала незгода само што излегла на сцена. Пејачката излегла на бината, музиката започнала и се слушнале вресоци.

Кога започнал басот од музиката, пукнал рефлектор и се разлетал врз публиката. Девојките почнале да врескаат, а обезбедувањето почнало да го собира стаклото.

Откако била избегната несреќа, обезбедувањето почнало да стои на местото каде што имало стакло за никој да не дојде до тоа место и да не се повреди.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2019 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега