Српските пејачи си разменија куп навреди, а сега признаа дека се било „фора“

Српските пејачи често медиумски се караат и препираат, а меѓу нив се најдоа и Дара Бубамара и Јами, а сега признаа дека сето тоа било само „фора“.

Имено Дара изреагирала откако Јами рекла дека таа е ниска и необразована, по што Дара објавила фотографија на Инстаграм и напишала „ова е чудовиштето кое ме прозива“.

-Скоро ми се јави и ме викаше да пиеме кафе, ми рече немој да се лутиш се беше „фора“. Јас не и се лутам , многу ја сакам, објаснила пејачката Јами.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.09.2019 - 21:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега