Српската водителка на 47 години го покажа своето неверојатно тело во бикини

 

Јелена Бачиќ Алимпиќ има фантастична линија и редовно вежба.

Таа и на 47 годишна возраст изгледа сјајно. Водителката може да се пофали дека има перфектна линија, а неодамна имавме можност да видиме како изгледа во бикини.

Таа редовно вежба, а на Инстаграм објави како изгледа нејзиниот тренинг. На снимката може да се види дека Јелена баш и се труди.

 

 

 

11.08.2017 - 20:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа