Српската водителка досега криеше дека е бремена - чека бебе од човекот за кој се омажи 3 пати

Српската водителка Марија Лазиќ Живковиќ сподели убава вест со фановите на Инстаграм, а тоа е дека чека бебе.

На сите им е веќе познато дека водителката се омажи 3 пати за Вук Живковиќ, со кој беше во врска 10 години.

„5 месеци трудна“, напиша Марија Лазиќ во опис на фотографијата на која е во костим за капење.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#5thmonthpregnancy 

A post shared by Marija Lazic Zivkovic (@maryzivkovic) on Jul 12, 2019 at 10:16am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 21:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега