Српската пејачка приведена додека снимала спот

Српската пејачка Теодора Џехеровиќ била приведена во Египет за време на снимањето на својот спот.

Нејзината мајка потоа се оглаис и кажа дека Теодора била пуштена и дека се добро се завршило.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 15:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега