Српската пејачка 20 години носи иста долна облека за настапи - откри и која боја е

Јавните личности неретко имаат свои ритуали пред концертите, јавните настапи, натпреварите…

Една од нив е и српската пејачка Ана Станиќ (43) која дефинитивно има најинтересен ритуал пред своите настапи.

Таа за српски Телеграф откри дека веќе 20 години на настапите носи исти гаќички.

-Преку 20 години носам исти гаќи, но само на концертите, фасцинантно е дека тие се здрави! Тие се црвени и со срце на нив, откри таа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2019 - 11:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега