„Среќен татко„: Заев објави фотографија со со својата ќерка матурантка

Премиерот Зоран Заев вечерва на фејсбук сподели фотографии со својата ќерка Александра, која е матурантка.

– Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.05.2019 - 22:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега