Среќен крај на драмата: Пронајден малиот Михаил од Драчево, откриено каде бил

Малото момче Михаил од Драчево кое утрово беше пријавено з аисчезнато, е пронајдено.

Според информации детето е најдено на Железничка станица и во е прибрано во пункт на ЈСП. Останува нејасно како детето се изгубило и стигнало до Железничка станица.

Неговата мајка дека преку социјалните мрежи побара помош во пронаоѓање на нејзиниот син кој излегол од дома од каде му се губи трагата. За срежа, тој е успешно пронајден здрав и жив.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 12:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега