Средношколец претепан во Скопје

Во Секторот за внатрешни работи Скопје вчера во 09:45 часот, 38-годишниот Д.П. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 09:45 часот во близина на средното училиште „Боро Петрушевски“, неговиот 15 годишен син физички бил нападнат од страна на неколку малолетни лица.

Полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот .

 

 

 

15.09.2018-15:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега