Србинка истепана пред дискотека во Скопје

Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, 19-годишната Т.С. од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 15:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега