Србин ја фатил мајка си со љубовник па го избодел до смрт

Вистински хорор ја потресе Србија откако момче ја фатило мајка си со љубовник, па со нож го избодел до смрт.

Како што пренесува српскиот портал Ало, се работи за 28-годишниот Дејан Ѓ. од Пула кој и е претходно познат на полицијата. Момчето ја затекнало мајка си како има секс со непознат маж и во афект извадил нож и го прободел до смрт.

За жал, итната помош можела само да ја констатира смртта.

ФОТО: Пулс24

најчитано сега