Спикерот Џафери на прием во чест на Принцот Едвард

Претседателот на Собрание на  Македонија Талат Џафери, присуствуваше на приемот организиран во Резиденцијата на Британската Амбасада во Скопје.

Приемот е организиран  по повод посетата на Неговото Височество принцот Едвард  на Македонија. 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 16:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега