Совршен задник за само 14 денови со вежби во домашни услови

Лили Сабри, која себеси се нарекува „Забавната девојка која вежба“, склопи тренинг со кои за 14 дена ќе имате цврст, подигнат и заоблен задник.

Згодната фитнес ентузијастка сними видео со 20 вежби, од кои секоја се повторува по 45 секунди, а за кои не ви е потребна никаква фитнес опрема.

Можете да вежбате во домашни услови, во градина или во вашиот омилен парк.

 

20.09.2021 - 14:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега