Сосема се различни: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, но семејството на Душко, неговите мајка и татко живеат скромно и се сосема поразлични од Јелена. 

Деновиве Карлеуша на Инстаграм објави фотографија од Душко и мајка му направена во една кафеана.

 

 

 

17.07.2017 - 11:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа