Сораја во најминијатурно бикини- едвај ги покри огромните гради (ФОТО)

Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот Инстаграм профил секојдневно споделува нови фотки со кои ги збудалува своите следбеници.

Во последните неколку денови таа сподели серија од фотки покрај базен во бикини и танга, а еден од коментарите на нејзините фотографии гласеше, „ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие балони“.

Сораја изгледа секси и неверојатно провокативно.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Aug 16, 2019 at 3:44pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.08.2019 - 20:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега