Сораја конечно го покажа дечкото : Долга коса и брада, но погледнете ги стомачните

 

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина.

Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен начин му честитала, а покрај тоа објавила и негова разголена фотографија од плажа.

- Среќен роденден, љубов моја. Те сакам - напишала Сораја, но лицето на саканиот сепак го прекрила со стикер.

 

 

 

11.08.2017 - 18:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа