Сопружници пронајдени во стан во фаза на распаѓање

Полицијата од Белград утринава околу 10 часот во изнајмен стан пронашла две мртви тела, а станува збор за сопружници кои биле пронајдени во кревет заедно.

На увидот е утврдено дека телата се во фаза на распаѓање и дека не може да се открие причината за смртта.

ФОТО: Засе.мк

најчитано сега